Wilcashi forte 120 kapsułek

Pozostałe suplementy|FIN club

  • Wilcashi forte 120 kapsułek
    Wilcashi forte 120 kapsułek
Cena z VAT:230.00
Towar niedostępny
Dostępny: NIE
masz pytania?

Wilcashi Forte

Wilcashi Forte został wyprodukowany w Polsce, w skład  wchodzą dwa komponenty: zmielona kora Vilcacora (Uncaria tomentosa) oraz zarodniki grzyba Reishi (Ganoderma lucidum). Komponenty te zawierają aktywne substancje, odznaczające się szerokim spektrum działania. Vilcacora i grzyb Reishi przyczyniają się do wzmacniania organizmu i przyspieszania regeneracji komórek. Pomagają chronić organizm przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego środowiska. Działają wspomagająco w osłabieniu i zmęczeniu.

Skład: rozdrobniona kora Vilcacory (Uncaria tomentosa), zarodniki grzyba Reishi (Ganoderma lucidum), maltodekstryna (wypełniacz), substancje przeciwzbrylające: krzemionka koloidalna, stearynian magnezu. Otoczka kapsułki: żelatyna (wieprzowa).

Zawartość składników w 4 kapsułkach: rozdrobniona kora Vilcacory 400 mg, zarodniki grzyba Reishi 400 mg.

Opakowanie zawiera: 120 kapsułek/37 g

Sposób użycia: 2 kapsułki 2x dziennie przed posiłkiem.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie jest polecany dla dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży i matek karmiących piersią oraz w okresie przed i po planowanym przeszczepie, podczas insulinoterapii, szczepień ochronnych, chemioterapii oraz w przypadku nadwrażliwości na składniki. Osoby przyjmujące leki powinny zasięgnąć porady lekarza przed użyciem tego suplementu diety. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1
Producent: Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora, 05-092 Łomianki, ul. Warszawska 71A

 

Polecamy także:

Wilcashi forte 60 kapsułek
124.00
   
 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: