Wilcashi forte 60 kapsułek

Pozostałe suplementy|FIN club

  • Wilcashi forte 60 kapsułek
    Wilcashi forte 60 kapsułek
Cena z VAT:124.00
Towar niedostępny
Dostępny: NIE
masz pytania?

Kapsułki Wilcashi forte zostały wyprodukowane w Polsce, w skład preparatu wchodzą dwa składniki: zmielona kora Vilcacora (Uncaria tomentosa) oraz zarodniki grzyba Reishi (Ganoderma lucidum). Składniki te zawierają aktywne substancje, odznaczające się bardzo szerokim spektrum działania. Vilcacora i grzyb Reishi przyczyniają się do wzmacniania organizmu i przyspieszania regeneracji komórek. Wspomagają chronić organizm przed negatywnymi skutkami zanieczyszczonego środowiska. Działają wspomagająco w osłabieniu oraz zmęczeniu.

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Sposób użycia: 2 kapsułki 2 razy dziennie przed posiłkiem. Nie jest polecany dla dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży i matek karmiących piersią oraz w okresie przed i po planowanym przeszczepie, podczas insulinoterapii, szczepień ochronnych, chemioterapii oraz w przypadku nadwrażliwości na składniki.

Jedna kapsułka zawiera: 100 mg rozdrobnionej kory Vilcacory, 100 mg zarodników grzyba Reishi

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Wilcashi forte nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 12 lat. Wilcashi forte powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

 

Polecamy także:

Wilcashi forte 120 kapsułek
230.00
   
 

Opinie: