Fintabs C

Pierwiastki i Minerały|Witaminy|FIN club

Fintabs C

Fintabs C - suplement diety

Fintabs C zawiera najwięcej krzemu ze wszystkich Fintabsów. Krzem i biotyna wspomagają włosy, paznokcie i skórę. Wapń i magnez pomagają utrzymać zdrowe kości i zęby. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu celem zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, zębów oraz skóry. Chrom pomaga utrzymywać prawidłowy poziom glukozy we krwi.

Skład: oczyszczona krzemionka (SiO2); węglan wapnia; węglan magnezu; fruktoza; glukoza; kwas L-askorbinowy; substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu; cytrusowe bioflawonoidy 5 mg; chlorek chromu (III); D-biotyna.

Zawartość składników w 3 tabletkach (% realizacji zalecanego dziennego spożycia): krzem 363 mg, witamina C 75 mg (94%), wapń 45 mg (5,6%), magnez 27 mg (7,2%), biotyna 60 μg (120%), chrom 50 μg (125%).

Opakowanie zawiera: 300 tabletek/150 g

Sposób użycia: 3 tabletki dziennie, Jedna rano, dwie w południe przed posiłkiem, popić płynem.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Fintabs C nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Fintabs C powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia