fin Sitostabs Strong

Tabletki fin Sitostabs Strong zawiera beta-sitosterole pozyskane z sosny. Sterole roślinne pomagają w utrzymaniu prawidłowego i zdrowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania co najmniej 0,8 g steroli roślinnych dziennie. Należy pamiętać, że wysoki poziom cholesterolu jest czynnikiem ryzyka rozwoju choroby wieńcowej serca.

Sposób użycia: 2 tabletki 2 razy dziennie – w południe oraz wieczorem po posiłku

Jedna tabletka zawiera: 500 mg steroli roślinnych

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Sitostabs Strong nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Sitostabs Strong powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.