fin Fortesatabs - Wyciąg z kurkumy

Pozostałe suplementy|FIN club

  • fin Fortesatabs
    fin Fortesatabs
Cena z VAT:121.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Fortesatabs

suplement diety

 

Tabletki fin Fortesatabs zawiera ekstrakt z kurkumy pozyskiwany z ostryżu długiego (Curcuma longa) oraz DL-fenyloalaninę. Ta azjatycka roślina jest powszechnie stosowana jako przyprawa do potraw, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego, dzięki kurkuminoidom, substancjom, które wchodzą w skład kurkumy. DL-fenyloalanina jest aminokwasem (organiczny związek chemiczny), który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego.

Opakowanie zawiera: 60 tabletek

Sposób użycia: 2 tabletki dziennie, około 15 minut przed posiłkiem.

Jedna tabletka zawiera: 250 mg kurkuminoidów, 250 mg DL-fenyloalaniny. Nie jest polecany dzieciom, młodzieży, kobietom w ciąży i matkom karmiącym oraz osobom cierpiącym na fenyloketonurię.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety fin Fortesatabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety fin Fortesatabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Opinie: