Artigel

Dostępny: NIE

Artigel - suplement diety

Suplement diety Artigel
wyprodukowany został przez hiszpańską firmę farmaceutyczną i zawiera enzymatyczny hydrolizowany kolagen (Colatech®) wzbogacony witaminami z grupy B. Witaminy z grupy B przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Odgrywają ważną rolę w rozwoju wszystkich komórek ustrojowych i w czynnościach układu nerwowego. Kolagen jest głównym składnikiem tkanki łącznej. Należy do białek włóknistych. Jest potrzebny dla prawidłowego funkcjonowania kości, stawów, więzadeł i ścięgien. Pomaga zachować zdrowe włosy paznokcie i skórę.

Skład: woda; fruktoza (substancja słodząca); enzymatyczny hydrolizowany kolagen; kwas cytrynowy (regulator kwasowości); sorbinian potasu (substancja konserwująca); wodorotlenek magnezu, witaminy z grupy B - dekspantenol (witamina B5), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), ryboflawina (witamina B2), chlorowodorek tiaminy (witamina B1); aromat truskawkowy, gliceryna roślinna (substancja wypełniająca).

Zawartość składników w 12,5 ml roztworu (% realizacji zalecanego dziennego spożycia): hydrolizowany kolagen 5 g, witamina B5 3 mg (50%), witamina B2 0,7 mg (50%), witamina B6 0,7 mg (50%), witamina B1 0,55 mg (50%).

Opakowanie zawiera: 500 ml roztworu koloidalnego = 625 g. 1 miarka = 25 ml.

Sposób użycia: ½ miarki 1 raz dziennie, rano przed posiłkiem, rozcieńczyć w wodzie. Zaleca się stosować przez okres 3 miesięcy i powtórzyć 2-3x w roku. Przy krótkotrwałym stosowaniu rozcieńczyć zawartość całej miarki w wodzie.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Artigel nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Artigel powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze do 25°C, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1
Producent: Pharmadiet S.L.U.An OPKO Health Company, Blanquers 85, 17820 Banyoles, Hiszpania

Wyłącznie do wysprzedania zapasów magazynu.