fin VIVA collagen

Do picia|Pierwiastki i Minerały|FIN club

  • fin VIVA collagen
    fin VIVA collagen
Cena z VAT:189.00
Towar niedostępny
Dostępny: Tak
masz pytania?

 

fin Vi-va HA collagen

suplement diety

 

Suplement diety fin VIVA collagen zawiera hydrolizowany rybi  kolagen Peptan™, kwas hialuronowy i witaminę C.

Kolagen i kwas hialuronowy są składnikami ważnymi dla skóry, tkanki łącznej i narządów ruchu. Wraz z przybywającym wiekiem organizm wytwarza ich coraz mniej, dlatego warto je uzupełniać. Składniki te wspomagają utrzymanie elastycznej i gładkiej cery, wspomagają prawidłowe nawilżenie skóry, pozytywnie wpływają na gładkość oraz witalność skóry.

Kolagen jest podstawowym elementem budulcowym tkanek łącznych, zatem także chrząstek. Kolagen z ryb Peptan™ nie obciąża układu trawiennego, a co najważniejsze jest bardzo dobrze wchłaniany.

Kwas hialuronowy jest substancją własną organizmu, która obecna jest we wszystkich istotach żywych. Jest elementem tkanek łącznych i włókien nerwowych. W znacznej ilości znajduje się w ciele szklistym oka, w mazi stawowej i skórze. Wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, wspiera wytrzymałość i elastyczność.

Witamina C wspomaga wytwarzanie kolagenu dla poprawnego funkcjonowania kości, chrząstek, zębów, skóry i naczyń krwionośnych. Ma pozytywny wpływ na odporność organizmu, wspomaga normalne funkcjonowanie układu nerowowego, uczestniczy w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Jest użyteczna w walce ze zmęczeniem.

Opakowanie zawiera: 500ml z praktyczną miarką

Sposób użycia: 50 ml dziennie, można wypić na raz lub można rozdzielić 2 razy po 25 ml. Można stosować nierozcieńczone lub rozcieńczyć wodą czy wodą mineralną.

Zawartość składników w 50 ml: 10 g kolagenu z ryb Peptan™, 100 mg kwasu hialuronowego, 75 mg witaminy C, przecier brzoskwiniowy.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety fin VIVA collagen nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety fin VIVA collagen powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

 

FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: