fin Olivetabs

Pozostałe suplementy|Pozostałe

  • fin Olivetabs
    fin Olivetabs
Cena z VAT:148.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

 

fin Olivetabs

suplement diety

 

Fin Olivetabs to suplement diety zawierający liście z oliwki europejskiej, z którego produkowany jest opatentowany ekstrakt Benolea® EFLA®943 (źródło oleuropeiny).
Oliwka europejska ma przede wszystkim działanie antyoksydacyjne. Wspiera prawidłowy poziomu cholesterolu i cukru we krwi, a także utrzymanie prawidłowego ciśnienia tętniczego. Dba o układ sercowo-naczyniowy. Wspiera prawidłową pracę układu pokarmowego, pozytywnie wpływa na naturalną odporność organizmu. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego, wspomaga pracę nerek i układu moczowego. Jest zalecany osobom zagrożonym wysokim ciśnieniem krwi, np. otyłym i z nadwagą, spożywającym nadmierne ilości soli, kawy, alkoholu lub pozostającym pod wpływem długotrwałego stresu.

Skład w jednej tabletce: ekstrakt z liści oliwki europejskiej 350 mg (77 mg oleuropeiny)

Zawartość: 60 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka 2x dziennie, rano i w południe, niezależnie od posiłków, popić płynem
Nie jest polecany dzieciom, kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

 

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Suplement diety fin Olivetabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety fin Olivetabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.


Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: