Pycnogenol Strong

Pozostałe suplementy|FIN club

  • Pycnogenol Strong
    Pycnogenol Strong
Cena z VAT:208.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

Pycnogenol

suplement diety


Pycnogenol zawiera opatentowaną substancję Pycnogenol® pozyskiwaną z kory sosny przybrzeżnej (Pinus maritima), która występuje na południowym wybrzeżu Francji. Pycnogenol® pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, likwidując wolne rodniki, które przyczyniają się do uszkodzenia wielu tkanek organizmu oraz systemu odpornościowego. Usprawnia krążenie krwi, pomaga wzmocnić naczynia włosowate, poprawić ich elastyczność i drożność. Wspomaga działanie antyhistaminowe. Pomaga chronić wzrok i skórę.

Skład: skrobia kukurydziana (subst. wiążąca); substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; składnik roślinny: ekstrakt z kory sosny przybrzeżnej (Pinus maritima) 20 mg.

Zawartość składników w 4 tabletkach: Pycnogenol® 80 mg.

Opakowanie zawiera: 60 tabletek/18 g

Sposób użycia: 2-4 tabletki dziennie, rano i w południe po posiłku, popić płynem.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Pycnogenol nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Pycnogenol powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.
EAN: 6428300001260

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: