fin Karditabs

najczęściej kupowane|Pierwiastki i Minerały|FIN club

  • fin Karditabs New
    fin Karditabs New
Cena z VAT:79.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Karditabs NEW

suplement diety

 

fin Karditabs zawiera witaminy z grupy B oraz magnez. Magnez odgrywa ważną rolę w procesie podziału komórek, wspomaga  prawidłowe funkcjonowanie mięśni i w utrzymanie zdrowych kości i zębów. Kwas foliowy, witamina B6 oraz witamina B12 pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układów odpornościowego i nerwowego. Przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Wspomagają również utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Homocysteina bywa nazywana cholesterolem trzeciego tysiąclecia – jej podwyższony poziom we krwi ma bowiem wpływ na odkładanie złogów tłuszczów w naczyniach krwionośnych.

Opakowanie: 60 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie

Skład jednej tabletki: 200 mg magnezu, 83,66 mg skrobii kukurydzianej, 2,2 mg witaminy B6, 300 μg kwasu foliowego, 3 μg witaminy B12


Zawartość składników w 1 tabletce (%RWS):
magnez 200 mg (53%), witamina B6, 2,2 mg (157%), kwas foliowy 300 μg(150%), witamina B12 3 μg (120%).

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Karditabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Karditabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: