fin Mag375tabs Magnez Mg

Pierwiastki i Minerały|FIN club

  • fin Mag375tabs
    fin Mag375tabs
Cena z VAT:86.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Mag375tabs - magnez 140 tabletek


fin Mag375tabs
- tabletki zawierające magnez pozyskany z Morza Martwego. Jedna tabletka odpowiada zaspokaja zalecane dzienne spożycie. Magnez (Mg, magnesium) pełni bardzo ważną funkcję w organizmie człowieka. Bierze udział w ponad 300 reakcjach enzymatycznych.
Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowia kości i zębów, wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni, odgrywa ważną rolę w procesie podziału komórek, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz znużenia, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, wspiera prawidłową syntezę białka.

Opakowanie zawiera: 140 tabletek - opakowanie wystarcza na prawie 5 miesięcy.

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, wieczorem z wodą lub ssać po posiłku.

Zawartość składników w jednej tabletce: 375 mg magnezu

Zawartość składników w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): 375 mg magnezu (100%).

Zawiera substancje: Magnez

Skład: tlenek magnezu 673 mg; substancja słodząca: sorbitol 31,71%; fruktoza;substancje przeciwzbrylające: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, stearynian magnezu; aromat naturalny; regulator kwasowości: kwas cyrtynowy

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający Mag375tabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety fin Mag375 tabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: