fin Avis

fin Avis
Dostępny: NIE

fin Avis - syrop

Fin Avis zawiera ekstrakt z kiełków owsa, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Przyczyniają się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych. Na stres jesteśmy narażeni każdego dnia i niestety nie jesteśmy w stanie przed nim uciec.

Opakowanie: 50 ml

Sposób użycia:
5-15 kropli 3-5x dziennie rozcieńczonych wodą, po posiłku

Skład: 25 kropli (1 ml) odpowiada 475 mg świeżych kiełków owsa. Z powodu zawartości 36% alkoholu nie nadaje się dla dzieci. Zawiera gluten, nie jest wskazany dla osób z dietą bezglutenową.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. FIN Avis nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie nadaje się dla dzieci. FIN Avis powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.