ANIAN Krem pod oczy - granat i goja

Antyoksydacyjne|FIN club

  • Krem pod oczy - granat i goja
    Krem pod oczy - granat i goja
BRAK
Towar niedostępny
Dostępny: TAK
masz pytania?

Krem pod oczy - gęsty i odżywczy krem przeciwzmarszczkowy jest przeznaczony do pielęgnacji skóry wokół oczu, o której wiadomo, że jest bardzo wrażliwa i starzeje się najprędzej.

Krem pod oczy uczestniczy w boju ze zmarszczkami, pomaga łagodzić kręgi pod oczami, pomaga utrzymać młody wygląd skóry zwłaszcza wokół oczu. Jest polecany do codziennego stosowania, świetnie się nanosi. Polecany kobietom i mężczyznom w wieku dojrzałym.

Krem pod oczy zawiera wyciąg z goji (kolcowój chiński – rośnie na stokach Himalajów, ekstremalne warunki klimatyczne dały krzakom kolcowoju unikalną zdolność przeżycia w trudnych warunkach oraz znaczną zawartość dobroczynnych substancji) oraz wyciąg z owoców granatu (granat jest jednym z najcenniejszych jesiennych owoców, który zawiera wiele witamin i minerałów, ma znaczące właściwości odżywcze). Krem jest wzbogacony oligopeptydami i kwasem hialuronowym (pomaga poprawić elastyczność i nawilżenie skóry), witaminami B5, B6, C i E, aloe vera (łagodzi podrażnienia, odżywia skórę), masłem Karite (Shea Butter – tradycyjnie stosowane w pielęgnacji skóry) oraz proteinami soi.

Zastosowanie: Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę, delikatnie wklepać w okolice oczu opuszkami palców.

Opakowanie zawiera: 15 ml

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: