fin VitaD3tabs

Witaminy|FIN club

  • fin VitaD3tabs
    fin VitaD3tabs
Cena z VAT:81.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin VitaD3tabs

suplement diety

 

Tabletki fin VitaD3tabs zawierają witaminę D3. Witamina D3 wspomaga organizm w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Bierze udział w procesie podziału komórek. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Przyczynia się do utrzymania zdrowych zębów i układu kostnego. Witamina D3 powstaje bezpośrednio w skórze poprzez działanie promieni słonecznych. Dlatego potrzebne jest uzupełnianie poziomu witaminy D3 przy długotrwałym braku ekspozycji na promienie słoneczne, szczególnie w trakcie miesięcy zimowych, oraz na terenach, gdzie występuje zjawisko inwersji albo smog.

Opakowanie zawiera: 150 tabletek

Sposób użycia: 1/2 tabletki dziennie podczas śniadania. Tabletki fin Vita3Dtabs są małe i łatwe do połknięcia. Jedno opakowanie wystarcza na 10 miesięcy.

1/2 tabletki zawiera: 12,5 μg (500 IU) witaminy D3. 1 tabletka suplementu diety fin VitaD3tabs zawiera 25 µg (1000 IU) witaminy D3 izolowanej z lanoliny, która występuje w wełnie owczej i w porównaniu z roślinną formą wchłania się o 70% lepiej. Nie zawiera laktozy, drożdży, substancji słodzących ani glutenu

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Vita3Dtabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci. fin Vita3Dtabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Opinie:

Barbara Rog

2015-06-21 20:42

w których miesiącach nie wolno brać witaminy d-3