fin Flexigel - Hydrolizowany kolagen

Do picia|FIN club

  • fin Flexigel
    fin Flexigel
Cena z VAT:139.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

Fin Flexigel

suplement diety


Fin Flexigel zawiera hydrolizowany kolagen. Smakowo wzbogacony jest w koncentrat z czarnej porzeczki. Zawiera również witaminy z grupy B oraz magnez. Kolagen jest głównym składnikiem tkanki łącznej i należy do białek włóknistych. Włókna kolagenowe zbudowane są z substancji zwanej kolagenem, nadają one tkankom elastyczność. Kolagen jest potrzebny dla prawidłowego funkcjonowania chrząstek, stawów, więzadeł i ścięgen. Ma również wpływ na stan włosów, paznokci i skóry. Witaminy B1, B2, B5 i B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Opakowanie: 500 ml

Sposób użycia: 2x dziennie 15 ml (5 ml = 1 łyżeczka do herbaty).
U osób z dietą niskobiałkową (np. przy problemach z nerkami) należy podawanie suplementu diety skonsultować z lekarzem.

Skład w 30 ml: 60 mg magnezu, 10 g hydrolizowanego kolagenu, 6 mg kwasu pantotenowego, 1,4 mg witaminy B2, 1,4 mg witaminy B6, 1,1 mg witamina B1

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Fin Flexigel nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Fin Flexigel powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

 

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: