fin Ubigoltabs

Pozostałe suplementy|FIN club

  • fin Ubigoltabs
    fin Ubigoltabs
Cena z VAT:137.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Ubigoltabs

suplement diety


Tabletki fin Ubigoltabs zawiera koenzym Q10 oraz witaminę E. Koenzym Q10 jest substancją podobną do witamin, występuje we wszystkich komórkach ludzkiego organizmu. Uczestniczy w procesach, przy których w organizmie wytwarzana jest energia. Jego największe naturalne nagromadzenie występuje w organach, które zużywają najwięcej energii (serce, wątroba, nerki). Witamina E wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, to znaczy przed atakiem wolnych rodników, które uszkadzają ludzkie komórki.

Ubigoltabs jest równoważnikiem preparatu liquid q. Jedna tabletka zawiera 30 mg czystego koenzymu Q10, 10 mg witaminy E. Zalecane dawkowanie to jedna tabletka dziennie w trakcie posiłku bogatego w tłuszcze (rozpuszczają dobroczynne składniki suplementu).

Opakowanie zawiera: 60 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie w czasie posiłku najlepiej bogatego w tłuszcze

Jedna tabletka zawiera: 158,4 mg skrobii kukurydzianej, 30 mg czystego koenzymu Q10, 10 mg witaminy E

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Ubigoltabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Ubigoltabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: