fin Torulcabs

Pozostałe suplementy|FIN club

  • fin Torultabs
    fin Torultabs
BRAK
Dostępny: NIE
masz pytania?

 

 

 

fin Torulcabs

suplement diety

 

Tabletki fin Torultabs zawierają substancję glutathion, którą pozyskuje się z drożdży pastewnych wskutek ekstrakcji sfermentowanego ryżu oraz soi, jak również witaminy z grupy B i witaminę C. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, wspomaga produkcję kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł oraz skóry. Wspólnie z glutathionem pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Witamina B1, B2, B3, B6 i kwas pantotenowy przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Opakowanie zawiera: 10 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka 1-2 razy dziennie

Jedna tabletka zawiera: 50 mg glutationu, 30 mg witaminy C, 9 mg niacyny, 2 mg kwasu pantotenowego, 1,1 mg witaminy B6, 0,8 mg witaminy B2, 0,7 witaminy B1

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Torultabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Torultabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.
Zawiera substancje: glutation, witamina B1, witamina B2, witamina B3 (niacyna), witamina B5, witamina B6

 

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

 

Polecamy także:

fin Torulcaps
47.00
   
 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: