fin Lycoforscaps - Likopen

Pozostałe suplementy|FIN club

fin Lycoforscaps - Likopen

fin Lycoforscaps

Kapsułki fin Lycoforscaps zawierają likopen, który pozyskuje się z uszlachetnionego gatunku pomidorów HLLS. Likopen jest naturalnym karotenoidem, związkiem rozpuszczalnym w tłuszczach, natomiast  nierozpuszczalnym w wodzie. Występuje obficie w pomidorach oraz innych czerwonych owocach. W organizmie gromadzi się przede wszystkim w jądrach, wątrobie, nadnerczach oraz prostacie. Karotenoidy pomagają odbudowywać połączenia międzykomórkowe oraz utrzymać zdrową skórę, przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Sposób użycia: 1–3 kapsułki dziennie

Jedna kapsułka zawiera: 5 mg likopenu z uszlachetnionego gatunku pomidorów HLLS

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety fin Lycoforscaps nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety fin Lycoforscaps powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: likopen