fin Dynaforsis

Do picia|FIN club

  • fin Dynaforsis 100 ml
    fin Dynaforsis 100 ml
Cena z VAT:145.00
Towar niedostępny
Dostępny: NIE
masz pytania?

Fin Dynaforsis zawiera ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea). W sprzedaży występuje w dwóch postaciach: tabletek oraz ekstraktu alkoholowego. Różeniec górski jest uważany za adaptogen. Adaptogen jest zdefiniowany jako substancja, która umożliwia organizmowi reagować na obciążenie fizyczne i psychiczne. Pomaga przywracać chęć do życia w momencie, gdy skarżymy się na spadek wydajności pracy.

Opakowanie: 100 ml

Sposób użycia: 25 kropli 1-3x dziennie, rozcieńczyć dostateczną ilością wody. Z powodu zawartości alkoholu nie nadaje się dla dzieci.

Skład: 100% ekstraktu z różeńca górskiego, 60% etanolu. 25 kropli (1 ml) odpowiada 115 g suszonego korzenia różeńca górskiego (4,5 mg rosavins i 1,6 mg salidrosides).

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Fin Dynaforsis nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie nadaje się dla dzieci. Fin Dynaforsis powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: