fin Kelpatabs - Jod

Pozostałe suplementy|FIN club

  • fin Kelpatabs
    fin Kelpatabs
Cena z VAT:48.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Kelpatabs - Jod


Tabletki fin Kelpatabs zawierają algę morską Ascophyllum Nodosum. Najważniejszym składnikiem tego preparatu jest jod. Jod wspomaga prawidłową produkcję hormonów tarczycy oraz w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy. Wspomagają utrzymanie zdrowej skóry. fin Kelpatabs przyczynia się do utrzymania prawidłowego działania układu nerwowego oraz metabolizmu energetycznego. Pomaga także w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych. Uzupełnianie pożywienia jodem jest zalecane w Europie Środkowej ze względu na jego niedobory. Nie zaleca się podawania jodu osobom, które mają nadczynność tarczycy.

Opakowanie zawiera: 160 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie. Stosowanie suplementu należy konsultować z lekarzem.

Jedna tabletka zawiera: 150 mg algi morskiej Ascophyllum nodosum = 150 μg jodu, 20 aminokwasów. Suplement diety nie jest polecany dzieciom, kobietom w ciąży oraz osobom cierpiącym na choroby tarczycy.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Kelpatabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Kelpatabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancje: alga Ascophyllum nodosum, jod

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: