fin Inubitabs

Tabletki fin Inubitabs są wyprodukowane z korzenia cykorii (Cichorium intybus). Ważnym składnikiem cykorii jest inulina. Inulina uzyskiwana jest w procesie ekstrakcji przy pomocy gorącej wody, dzięki temu nie jest naruszona jej struktura. Wynikiem końcowym produkcji jest biały proszek uformowany w tabletki. Podobnie jak błonnik, który przyczynia się do zwiększenia masy kału, inulina pomaga zwiększyć częstotliwość wypróżniania się. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego.

Sposób użycia: 2 tabletki dziennie, bezpośrednio przed posiłkiem

Jedna tabletka zawiera: 1000 mg inuliny

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety fin Inubitabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety fin Inubitabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: inulina (ekstrakt z korzenia cykorii)