fin Guartabs Guarana

Pozostałe suplementy|FIN club

fin Guartabs

Tabletki fin Guartabs zawierają wyciąg z rośliny guarana (Paulinia cupana), pochodzącej z okolic Amazonki. Guarana wśród Indian uważana była za legendarną roślinę zesłaną przez bogów jako pożywienie. Zawiera ona stymulującą substancję podobną w efektach działania do kofeiny, a nazywaną guaraniną. Guaranina pomaga ożywić cały organizm, pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia oraz znużenia. Działanie guaraniny utrzymuje się w organizmie stosunkowo długo. Pomaga przy czynnościach potrzebujących pełnej i długotrwałej koncentracji.

Opakowanie zawiera: 40 tabletek

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie do godziny 16, dla pokonania zmęczenia o dowolnej porze.

Jedna tabletka zawiera: 502,2 mg suszonego wyciągu z guarany (Paulinia cupana), 10% kofeiny

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Guartabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Guartabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: ekstrakt z guarany