fin Femiveltabs

Pozostałe suplementy|FIN club

  • fin Femiveltabs
    fin Femiveltabs
Cena z VAT:130.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Femiveltabs

suplement diety


Tabletki fin Femiveltabs zawierają izoflawony sojowe, wyciąg z koniczyny czerwonej oraz witaminę E. Izoflawony są to substancje pozyskiwane z roślin, które mają zbliżone działanie na tkanki i organy jak hormony estrogeny, produkowane u kobiet w jajnikach. Tabletki fin Femiveltabs pomagają kobietom łatwiej uporać się z dolegliwościami towarzyszącymi okresowi przekwitania. Witamina E pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym, pomaga niszczyć wolne rodniki tlenowe.

Opakowanie zawiera: 60 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, dopołudnia pomiędzy posiłkami

Jedna tabletka zawiera: 50 mg izoflawonów sojowych, 36,4 mg koncentratu protein sojowych (soja nie jest genetycznie modyfikowana), 28 mg proszku z koniczyny czerwonej odpowiada 500 mg świeżej koniczyny, 10 mg witaminy E

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Femiveltabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Femiveltabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: izoflawony soi, proszek z koniczyny czerwonej, witamina E

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: