fin Femidatabs

Pozostałe suplementy|FIN club

  • fin Femidatabs
    fin Femidatabs
Cena z VAT:139.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Femidatabs

suplement diety

 

Tabletki fin Femidatabs zawierają kompleks rybich protein, wyprodukowany według japońskiego patentu . Ponadto zawierają witaminę E, która wspomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym oraz cynk, który przyczynia się do utrzymania zdrowych kości, włosów, paznokci oraz skóry. Kompleks rybich protein (proteiny są to białka proste zbudowane z aminokwasów) wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry oraz jej odżywianie.

Opakowanie zawiera: 60 tabletek

Sposób użycia: Pierwszy miesiąc 2 tabletki dziennie po śniadaniu, potem 1 tabletkę dziennie według stanu naskórka. Polecamy pić 2-3 litry wody dziennie.

Jedna tabletka zawiera: 195 mg kompleksu protein z ryb, 15 mg krzemionki, 13,8 mg ekstraktu z suszonych owoców aceroli, 5 mg witaminy E, 2 mg cynku

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Femidatabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Femidatabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: cynk, kompleks protein z ryb, proszek z aceroli, witamina E

 

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: