fin Colplustabs

Pozostałe suplementy|FIN club

  • fin Colplustabs
    fin Colplustabs
Cena z VAT:88.00
Towar niedostępny
Dostępny: NIE
masz pytania?

 

fin Colplustabs

suplement diety


W skład tabletek fin Colplustabs wchodzą – inulina, wyciąg z pokrzywy, mniszka lekarskiego, brzozy oraz pietruszki. Liście brzozy pomagają utrzymać równowagę płynów w organizmie. Pokrzywa wspiera procesy przemiany materii oraz perystaltykę jelit. Mniszek lekarski wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. Pietruszka działa moczopędnie. Inulina przyczynia się do zwiększania częstotliwości wypróżniania się.

Opakowanie zawiera: 180 tabletek

Sposób użycia: 3 tabletki 2 razy dziennie przed posiłkiem, popić sporą ilością płynu

Jedna tabletka zawiera: 155 mg proszku z pokrzywy, 90 mg proszku z mniszka lekarskiego, 90 mg proszku z liści brzozy, 90 mg inuliny, 65 mg proszku z pietruszki

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Colplustabs  nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Colplustabs  powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancje: ekstrakt z mniszka lekarskiego, liście brzozy, ekstrakt z pietruszki, ekstrakt z pokrzywy, inulina (ekstrakt z korzenia cykorii)

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: