fin Colenzycaps - Enzymy trawienne

fin Colenzycaps

fin Colenzycaps

Kapsułki fin Colenzycaps
zawierają wszystkie ważne enzymy trawienne z otrębów ryżowych, które pomagają w trawieniu podstawowych substancji odżywczych w układzie pokarmowym (np. białka, tłuszcze i węglowodany). Zadaniem enzymów układu trawiennego jest rozłożenie pokarmu na czynniki pierwsze, które wchłaniane są bezpośrednio do krwi. Obecności enzymów dla normalnego funkcjonowania potrzebują także takie składniki odżywcze jak: witaminy, minerały oraz hormony.

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie podczas posiłku

Jedna kapsułka zawiera: 235 mg otrębów ryżowych, kompleks enzymów trawiennych (7500 DU amylaza, 125 CU celulaza, 10 AGU glukoamylaza, 250 SU inwertaza, 437,5 FIP lipaza RO, 250 DP˚ malt diastaza, 10 SAPU proteaza 3.0, 18 000 HUT proteaza 4.5, 5000 HUT proteaza 6.0)

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Colenzycaps  nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Colenzycaps powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: amylaza, amylaza słodowa, celulaza, glukoamylaza, inwertaza, lipaza, proteaza