fin Candimis - oregano

Do picia|FIN club

  • fin Candimis
    fin Candimis
Cena z VAT:85.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

Fin Candimis

suplement diety

 

Fin Candimis zawiera olejek uzyskany z lebiodki pospolitej (Origanum vulgare) – znanej powszechnie pod nazwą oregano. Głównym jego składnikiem jest olejek eteryczny, zawierający bardzo wartościowy, o działaniu antyseptycznym, karwakrol (suplement diety fin Candimis zawiera 80% karwakrolu). Karwakrol działa jako substancja przeciwgrzybicza. Pomaga w prawidłowym funkcjonowniu układu trawiennego i odpornościowego. Pleśnie nie występują wyłącznie na powierzchni ciała, z uwielbieniem osiedlają się np. w jelicie cienkim.

Opakowanie: 10 ml butelka z małą pipetką

Sposób użycia: 2 krople 2x dziennie z małą ilością wody. Nie jest polecany kobietom w ciąży i karmiącym piersią. W żadnym wypadku nie poleca się stosować tego preparatu w okolicach oczu.

Skład: 30% czystego oleju z oregano (karwakrol 80%), 70% oleju z oliwek tłoczonych na zimnoNie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. FIN Candimis nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. FIN Candimis powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: