fin Xyliacertabs 210 tabletek

najczęściej kupowane|Witaminy|FIN club

  • fin Xyliacertabs 210 tabletek
    fin Xyliacertabs 210 tabletek
Cena z VAT:109.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Xyliacertabs - 210 tabletek


Tabletki fin Xyliacertabs zawierają witaminę C pozyskaną z tropikalnych owoców aceroli (Malpighia punicifolia) oraz z czarnej porzeczki (Ribes nigrum). Są bardzo smaczne. Witamina C wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz układu nerwowego. Zwiększa przyswajalność żelaza. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Pomaga zregenerować zredukowaną formę witaminy E oraz utrzymać prawidłowe funkcje psychologiczne. Przyczynia się do zredukowania uczucia zmęczenia i znużenia. Wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, zębów i skóry.

Fin Xyliacertabs jest słodzony naturalną substancją słodzącą ksylitol. Ksylitol pozyskiwany jest z drzewa brzozy, posiada niski indeks glikemiczny IG8, dlatego  może być stosowany przez cukrzyków. Ksylitol pomaga w zachowaniu prawidłowej mineralizacji zębów.

Opakowanie zawiera: 210 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie

Profilaktycznie zaleca się podawanie dzieciom jednej tabletki raz dziennie. Jeśli dziecko jest chore można podać do pięciu tabletek w ciągu dnia, (np. podawać po jednej tabletce, co około 2 godziny). Nie wolno podawać większej dawki niż jedna tabletka jednorazowo, ponieważ organizm jest w stanie przetworzyć jednorazowo dawkę zawartą w jednej tabletce, reszta zwyczajnie zostanie wtedy wydalona z organizmu wraz z moczem.

Jedna tabletka zawiera: 475,5 mg naturalnej substancji słodzącej ksylitol, 240 mg sproszkowanej aceroli, 23 mg sproszkowanej czarnej porzeczki (60 mg witaminy C), 4 mg naturalnego aromatu z malin

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Xyliacertabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Xyliacertabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: ksylitol, proszek z aceroli, proszek z czarnej porzeczki

 

Polecamy także:

fin Xyliacertabs 90 tabletek
55.00
   
 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: