fin Sweetacertabs 250 tabletek

Witaminy|FIN club

  • fin Sweetacertabs 250 tabletek
    fin Sweetacertabs 250 tabletek
BRAK
Dostępny: NIE
masz pytania?

fin Sweetacertabs 250 tabletek

Tabletki fin Sweetacertabs zawiera witaminę C pozyskaną z tropikalnych owoców aceroli (Malpighia punicifolia) oraz z czarnej porzeczki (Ribes nigrum). Tabletki są bardzo smaczne.

Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i układu nerwowego. Zwiększa przyswajanie żelaza w organizmie. Pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, zębów i skóry. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Fin Sweetacertabs jest słodzony naturalnym cukrem owocowym fruktozą, glukozą i sacharozą.

Opakowanie zawiera: 250 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie

Jedna tabletka zawiera: 306 mg sacharozy, 244,8 mg sproszkowanej aceroli, 88 mg fruktozy, 76,5 mg glukozy, 23 mg sproszkowanej czarnej porzeczki (60 mg witaminy C), 3,8 mg naturalnego aromatu z malin

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Sweetacertabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Sweetacertabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

fin Sweetacertabs zawiera substancję: proszek z aceroli, proszek z czarnej porzeczki, witamina C

 

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

 

Polecamy także:

fin Sweetacertabs 90 tabletek
46.00
   
 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: