fin neoEcaps 50 Witamina E

Witaminy|FIN club

  • fin NeoEcaps 50
    fin NeoEcaps 50
Cena z VAT:70.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin neoEcaps 50

suplement diety

 

Kapsułki fin neoEcaps 50 są doskonałym źródłem witaminy E. Pozyskujemy ją z oleju z kiełków, który zawiera wszystkie składniki z grupy witamin E (alfa-,beta-, gama-, delta- i inne tokoferole). Witamina E wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Stres oksydacyjny wywołuje produkcję wolnych rodników, które powstają jako produkt uboczny komórkowej przemiany materii. Wolne rodniki powodują uszkodzenia komórek, a szczególnie uszkodzenia białek, lipidów i DNA. Witamina E pomaga dostarczać komórkom ważne składniki odżywcze, oraz wspomaga całkowitą witalizację organizmu.

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie po posiłku, nie jest polecany dzieciom w wieku do 3 lat i osobom z obniżoną krzepliwością krwi.

Jedna kapsułka zawiera: 329 mg oleju z kiełków, naturalne mieszane tokoferole (gamma-tokoferol 50,8 mg, delta-tokoferol 20,3 mg, alfatokoferol 11,6 mg, beta-tokoferol 1,5 mg, inne tokoferole 17,3 mg) zawierają 25 mg naturalnej witaminy E, naturalny D-alfa tokoferol zawiera 25 mg witaminy E

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin neoEcaps 50 nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin neoEcaps 50 powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: olej z kiełków, witamina E

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: