fin Betacaps - BetaKaroten

Witaminy|FIN club

  • fin Betacaps
    fin Betacaps
Cena z VAT:98.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Betacaps

suplement diety


Kapsułki fin Betacaps zawierają naturalny beta-karoten, pozyskiwany z oleju roślinnego z algi Dunaliella. Alga ta zawiera karotenoidy, które występują wyłącznie w roślinach i pełnią w naszym organizmie mnóstwo przeróżnych funkcji. Beta-karoten należy do ważnych karotenoidów, ponieważ z niego organizm łatwo wytwarza witaminę A, potrzebną dla naszego organizmu. Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Odgrywa istotną rolę w procesie specjalizacji komórek.

Opakowanie zawiera: 100 kapsułek

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie, o dowolnej porze.

Jedna kapsułka zawiera: 136,49 mg oleju z soi, 60,72 mg tłuszczu roślinnego, 5,51 mg algi Dunaliella (tj. 6 mg beta-karotenu), 15,18 mg wosku pszczelego, 5,1 mg lecytyny. fin Betacaps nie jest wskazany dla osób uczulonych na produkty pszczele.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Betacaps nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Betacaps powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Składniki: olej z soi, tłuszcz roślinny (emulgator), alga Dunaliella salina w oleju z oliwek 35,51 mg, wosk pszczeli (emulgator), lecytyna. Otoczka kaps.: żelatyna (wołowa), glicerol (substancja utrzymująca wilgotność), woda oczyszczona.

Zawiera substancję: betakaroten, lecytyna

 

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: