fin Glandincaps

Oleje i Lecytyna|FIN club

  • fin Glandincaps
    fin Glandincaps
Cena z VAT:163.00
Towar niedostępny
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Glandincaps - 168 kapsułek

suplement diety

 

fin Glandincaps zawiera tłoczony na zimno olej z wiesiołka (Oenothera) oraz witaminę E. Olej z wiesiołka pozyskiwany jest z pierwszego tłoczenia bez zastosowania metod chemicznych. Olej jest naturalnym źródłem kwasu gammalinolenowego (GLA). Kwas GLA zawiera składniki potrzebne do prawidłowego funkcjonowania skóry i pomaga zapewnić skórze właściwą odporność. Pomaga łagodzić problemy menstruacyjne. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Opakowanie zawiera: 168 kapsułek

Sposób użycia: 2 kapsułki 2 razy dziennie w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim

Jedna kapsułka zawiera: 500 mg oleju z wiesiołka dwuletniego tłoczonego na zimno, 46,75 mg kwasu gammalinolenowego, 2,5 mg witaminy E. Zawartość składników w 4 kapsułkach (% referencyjnych wartości spożycia): kwas gammalinolenowy (GLA) 200 mg, witamina E 13,3 mg (110,83%).

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Glandincaps nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Glandincaps powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: tłoczony na zimno olej z wiesiołka dwuletniego, witamina E

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: