fin Fosfosercaps 45 kapsułek

Oleje i Lecytyna|FIN club

  • fin Fosfosercaps 45 kapsułek
    fin Fosfosercaps 45 kapsułek
BRAK
Towar niedostępny
Dostępny: NIE
masz pytania?

fin Fosfosercaps

suplement diety

 

Kapsułki fin Fosfosercaps zawierają fosfolipidy pozyskiwane z soi oraz oleju roślinnego. Najważniejszymi składnikami są: opatentowany kompleks fosfatydyloseryny oraz kwasu fosfatydowego. Fosfatydyloseryna wchodzi w skład komórek mózgowych i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Pomaga także aktywować i odnawiać komórki nerwowe, wspomaga koncentrację oraz zdolność uczenia się.

Opakowanie zawiera: 45 kapsułek

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie (najlepiej rano i w południe). Podawanie w godzinach wieczornych może spowodować problemy z zasypianiem.

Jedna tabletka zawiera: 480 mg fosfolipidów uzyskanych z soi (soja nie jest genetycznie modyfikowana), 210 mg oleju roślinnego, 100 mg fosfatydyloseryny, 100 mg kwasu fosfatydowego

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Fosfosercaps nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Fosfosercaps powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: fosfatydyloseryna, fosfolipidy, witamina C

 

Polecamy także:

fin Fosfosercaps 90 kapsułek
369.00
   
 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: