Oleje i Lecytyna|FIN club

fin Epamarcaps Strong

Kapsułki fin Epamarcaps Strong zawierają aż 1000 mg oleju pozyskanego ze specjalnie wybranych gatunków ryb, tak by ten preparat był cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA i DHA). Kwasy EPA i DHA przyczynią się do prawidłowego funkcjonowania serca. Zastąp tłuszcze nasycone tłuszczami nienasyconymi, a  wspomozesz organizm w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Kwas DHA przyczynia się także do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz prawidłowego wzroku. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie. fin Epamarcaps Strong jest wzbogacony w witaminę E, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie, podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Suplement ten jest niewskazany dla osób z obniżonym krzepnięciem krwi.

Jedna kapsułka zawiera:  (% referencyjnych wartości spożycia): omega-3 kwasy tłuszczowe 600 mg, tj. EPA 330 mg, DHA 210 mg; witamina E (D-αtokoferol) 5 mg (41,7%).

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Epamarcaps Strong nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Epamarcaps Strong powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.