fin Epamarcaps Strong NEW

Oleje i Lecytyna|FIN club

  • fin Epamarcaps Strong NEW
    fin Epamarcaps Strong NEW
Cena z VAT:130.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Epamarcaps Strong NEW

suplement diety

 

Kapsułki fin Epamarcaps Strong zawierają aż 1000 mg oleju pozyskanego ze specjalnie wybranych gatunków ryb, tak by ten preparat był cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA i DHA). Kwasy EPA i DHA przyczynią się do prawidłowego funkcjonowania serca. Zastąp tłuszcze nasycone tłuszczami nienasyconymi, a  wspomozesz organizm w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Kwas DHA przyczynia się także do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz prawidłowego wzroku. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie. fin Epamarcaps Strong jest wzbogacony w witaminę E, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie, podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Suplement ten jest niewskazany dla osób z obniżonym krzepnięciem krwi.

Jedna kapsułka zawiera: 1200 mg koncentratu olejowego z ryb morskich, tj. 600 mg eEa, 300 mg eDHA, 3,3 mg witaminy E (D-alfa tokoferol),. Otoczka kapsułki zawiera żelatynę wołową.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Epamarcaps Strong nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Epamarcaps Strong powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: