fin Bi-iomare caps

najczęściej kupowane|Oleje i Lecytyna|FIN club

  • fin Bi-iomare caps
    fin Bi-iomare caps
Cena z VAT:129.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

fin Bi-iomare caps - 100 kapsułek

suplement diety

 

fin Bi-iomare caps kapsułki zawierają olej z wątroby rekina grenlandzkiego, który jest źródłem alkilogliceroli, skwalenu oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych (EPA, DHA - omega3), których organizm człowieka nie potrafi wyprodukować sam, dlatego musimy je dostarczyć z posiłkiem. Składniki te pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. fin Bi-iomare caps zawiera także witaminę E, która wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, wywołanym wolnymi rodnikami tlenowymi, które uszkadzają komórki oraz tkanki.

Opakowanie zawiera: 100 kapsułek

Sposób użycia: 2 kapsułki 3 razy dziennie w czasie posiłku.

Jedna kapsułka zawiera: 300,53 mg oleju z wątroby rekina, 1,67 mg witaminy E
Zawartość składników w 6 kapsułkach (% referencyjnych wartości spożycia): olej z wątroby rekina 1800 mg, witamina E 10 mg (83,3%).

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Bi-iomare caps nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Bi-iomare caps powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: olej z wątroby rekina, witamina E

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: