fin Detoxitabs

Dietetyczne Odchudzanie|FIN club

  • fin Detoxitabs
    fin Detoxitabs
BRAK
Towar niedostępny
Dostępny: NIE
masz pytania?

fin Detoxitabs zawiera BroccoRaphanin™ ekstrakt z brokułów, substancją czynną jest w nim sulforafan glukozynolat. Wspomaga on organizm w przemianie niekorzystnych substancji do płynnej rozpuszczonej formy, która jest dużo lepiej wydalana i eliminowana z organizmu na zewnątrz. Kiedy ciało się oczyści dojdzie do poprawy metabolizmu organizmu, a ciało dostanie nowych pokładów energii, układ odpornościowy będzie funkcjonował lepiej i poprawi się samopoczucie. Dzienna dawka odpowiada 300 g świeżych brokułów.

Opakowanie: 40 tabletek / 20 g

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, najkorzystniej z lekkim śniadaniem bez kwaśnych soków.

Jedna tabletka zawiera: 300 mg BroccoRaphanin™ wyciągu z brokułów (30 mg sulforafanu glukozynolatu), 100 mg skrobii kukurydzianej. Nie zawiera laktozy, drożdży, glutenu ani substancji słodzących

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Detoxitabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Detoxitabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: