fin Chloretabs 290 tabletek

Dietetyczne Odchudzanie|FIN club

  • fin Chloretabs duży
    fin Chloretabs duży
Cena z VAT:147.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Chloretabs - 290 tabletek

suplement diety

 

fin Chloretabs zawierają algę słodkowodną Chlorella pyrenoidosa, która jest bardzo bogata w substancje odżywcze: witaminy, chlorofil, mikroelementy i aminokwasy. Obecność sporopoleniny w swojej ścianie komórkowej alga pomaga oczyszczać organizm z niepotrzebnych substancji. Wspiera prawidłowe funkcjonowane układu trawiennego. Na początku podawania chloretabs zaleca się podawać 3 tabletki dziennie, później maksymalnie do 5 tabletek dziennie na czczo. Najczęstszym błędem przy podawaniu Chlorelli jest spożywanie zbyt małej ilości płynów. Należy więc zwiększyć ich spożycie. Kobietom ciężarnym i matkom karmiącym nie poleca się oczyszczania organizmu.

Opakowanie: 290 tabletek

Sposób użycia: 3–5 tabletek dziennie na czczo, najlepiej rano, popić co najmniej 500 ml wody stołowej. Nie poleca się kuracji oczyszczających kobietom ciężarnym i matkom karmiącym.

Jedna tabletka zawiera: 356 mg alg Chlorella pyrenoidosa

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Chloretabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: alga Chlorella pyrenoidosa

 

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

 

Polecamy także:

fin Chloretabs 115 tabletek
BRAK
   
 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: