fin VitaD3tabs

nowe produkty|Witaminy

  • fin VitaD3tabs
    fin VitaD3tabs
Cena z VAT:89.00
Dostępność : TAK
masz pytania?


fin VitaD3tabs NEW

suplement diety

 

Suplement diety fin VitaD3tabs NEW – to inna forma witaminy D3 w postaci smacznych tabletek do ssania. Witamina została wyizolowana z owczej lanoliny. Produkt jest naturalny, dlatego doskonale przyswajany jest przez nasz organizm.

Witamina D

• pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu

• korzystnie wpływa na prawidłowy poziom wapnia we krwi

• niezbędna przy utrzymaniu zdrowych kości i zębów

• wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni

• jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci

• uczestniczy w procesie podziału komórek

• jest istotna dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego


Witamina D jest najbardziej potrzebna przy długotrwałym niedoborze promieni słonecznych w trakcie miesięcy zimowych i jesiennych, dobroczynna działa na organizm na terenach zanieczyszczonych przez smog.

Podawanie witaminy D zaleca się w celu uzupełnienia dziennego zapotrzebowania, zwłaszcza osobom starszym, kobietom w okresie klimakterium, sportowcom, wegetarianom oraz młodzieży w okresie wzrostu.

 

Składniki: substancja słodząca: Pearlitol Flash (80% mannitol z pszenicy, 20% skrobia kukurydziana), cholekalcyferol, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, naturalna substancja słodząca z męczennicy

Zawartość składników: w ½ tabletki (% referencyjnych wartości spożycia): witamina D3 50 μg (1000%)

Zawartość: 120 tabletek/36 g

Sposób użycia: 1/2 tabletki do ssania dziennie, rano, rozpuścić w ustach

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety, nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat, kobiet w ciąży, karmiących piersią. Ze względu na zawartość mannitolu spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.ec. Suplement diety jest w formie smacznych tabletek do ssania.

 

Polecamy także:

fin VitaD3caps
89.00
   
 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: