fin VitaEnergytabs

nowe produkty|Pozostałe suplementy

  • fin VitaEnergytabs
    fin VitaEnergytabs
Cena z VAT:280.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

 

fin VitaEnergytabs


Najnowszy suplement firmy FinClub fin VitaEnergytabs zawiera w składzie substancję czynną MGCPQQ® - jest japoński opatentowany ekstrakt. Jego działanie ma na celu wspierać funkcje mitochondrialne w organizmie i jest bardzo ważny dla komórek nerwowych.

Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, jest odpowiedni dla wegan.

Badania prowadzone przez naukowców wykazały, że MGCPQQ® wyraźnie poprawia funkcjonowanie mitochondriów, które pomagają zachować prawidłową aktywność psychiczną i fizyczną organizmu. MGCPQQ® w korzystny sposób wpływa na mózg, procesy pamięciowe, funkcje umysłowe. Pozytywnie wpływa również na metabolizm organizmu oraz wspomaga witalność organizmu. Jest także antyoksydanem.

Substancja ta występuje przede wszystkim w najważniejszych narządach (mózg, serce), które dla prawidłowego funkcjonowania potrzebują energii. Badania wykazują, że MGCPQQ® posiada potencjalne działanie ochronne dla zdrowia mózgu, działanie neuroprotekcyjne i pomagające utrzymać prawidłowe funkcje umysłowe w procesie starzenia się organizmu.

MGCPQQ® jest związkiem rozpuszczalnym w wodzie pozyskiwanym w procesie fermentacji bakterii Hyphomicrobium denitrificans. W roku 2018 otrzymał w UE status nowej żywności (Novel Food). Ludzki organizm nie potrafi wytwarzać tego związku, jednak niewielką ilość produkują drobnoustroje jelitowe, musi być przeważnie pozyskiwany z pożywienia. Jego źródłem jest np. pietruszka, kiwi, zielona papryka, papaja czy tofu.

 

Składniki: substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kw. tłuszczowych; skrobia kukurydziana wstępnie żelowana; MGCPQQ® (sól disodowa chinonu pirolochinoliny)

Zawartość składników: w 2 tabletkach: MGCPQQ® (sól disodowa chinonu pirolochinoliny) 20 mg

Zawartość: 60 tabletek/15 g

Sposób użycia: 2 tabletki dziennie, z posiłkiem, popić

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: