fin Balancegluko caps

nowe produkty|Pozostałe suplementy|FIN club

Cena z VAT:129.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

 

fin Balancegluko caps
suplement diety

Suplement diety fin Balancegluko caps zawiera ekstrakt z liści rośliny Gymnema sylvestre, który jest standaryzowany na substancję czynną kwasu gymnemowego.
Gymnema sylvestre - to tropikalna roślina lianowata występująca w centralnych i południowych częściach Indii. Jej hinduska nazwa brzmi - gur¬mar, co w tłumaczeniu oznacza niszczyciel cukru. Roślina już od ponad 2000 lat jest stosowana w hinduskiej medycynie naturalnej.
Z licznych substancji czynnych które zawiera Gymnema sylvestre najistotniejsze to kwas gymnemowy i gurmaryna. Pierwsza z substancji pomaga regulować poziom cukru we krwi. Drugi składnik pomaga łagodzić doznania kubków smakowych w zakresie smaku słodkiego i gorzkiego.
Gymnema sylvestre w pozytywny sposób wpływa na metabolizm glukozy, wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Pomaga regulować apetyt. Ma pozytywny wpływ na metabolizm tłuszczów, wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu tłuszczów we krwi.

 

Badania wskazują, że u osób zdrowych Gymnema sylvestre nie obniża prawidłowego poziomu cukru ani nie powoduje hipoglikemii. Pomaga również złagodzić apetyt – w testach osoby stosujące ekstrakt z Gymnema sylvestre spożywały zdecydowanie mniej słodkich napojów  i potraw, w porównaniu do grupy kontrolnej.


Gymnema sylvestre
• w pozytywny sposób wpływa na metabolizm glukozy
• wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi
• pomaga regulować apetyt
• ma pozytywny wpływ na metabolizm tłuszczów
• wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu tłuszczów we krwi.

Składniki: Gymnema sylvestre ekstrakt 400 mg, żelatyna wołowa, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych

Zawartość składników: w 2 kapsułkach: kwas gymnemowy 200 mg

Opakowanie: 60 kapsułek/33 g

Sposób użycia: 1 kapsułka 2x dziennie po posiłku, popić

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat, nastolatków, kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Wyłączny dystrybutor:  FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cie-szyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent:  Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: