Fintabs CD

Pierwiastki i Minerały|Witaminy|FIN club

  • Fintabs CD
    Fintabs CD
Czekamy na dostawę
Towar niedostępny
Dostępny: NIE
masz pytania?

 

Fintabs CD - suplement dietySuplement diety Fintabs CD
jest źródłem wapnia, magnezu, krzemu, witaminy C i witaminy D3. Przeznaczony jest dla młodszej generacji i sportowców. Wapń, magnez i witamina D pomagają w utrzymaniu zdrowia kości i zębów oraz przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Witamina D pomaga utrzymywać prawidłowy poziomu wapnia we krwi. Bierze udział w procesie podziału komórek. Krzem wspomaga tkanki łączne, kości oraz chrząstki. Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich. Pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, zębów i skóry. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Skład: węglan wapnia, węglan magnezu, oczyszczona krzemionka (SiO2), substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, kwas L-askorbinowy, cholekalcyferol.

Zawartość składników w 4 tabletkach (% realizacji zalecanego dziennego spożycia): oczyszczona krzemionka 420 mg (tj. krzem 196 mg), wapń 400 mg (50%), magnez 240 mg (64%), witamina C 75 mg (94%), witamina D3 10 μg (200%).

Opakowanie zawiera: 200 tabletek/140 g

Sposób użycia: 4 tabletki dziennie, dwie rano i dwie w południe przed posiłkiem, popić płynem.

Nie przekraczać porcji zal. do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety Fintabs CD nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety Fintabs CD powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor:
FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia
EAN: 6428300003684

Zawiera substancje: krzem, magnez, wapń, witamina C, witamina D

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie:

Magdalena Gorzeń

2015-03-08 10:52

Wszystkie suplementy, które brałam dotychczas bardzo pomagają mojej córce w powrocie do zdrowia.
Już nie korzystam z leków z apteki, tylko naturalne!