fin Seraflecaps

Pierwiastki i Minerały|Pozostałe suplementy|FIN club

  • fin Seraflecaps
    fin Seraflecaps
Cena z VAT:179.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

fin Seraflecaps to suplement diety zawierający Serrazimes®-I, czyli enzym proteolityczny pozyskany z grzybów (mikroorganizmów) Aspergillus oryzae i Aspergillus melleus. To bezpieczna forma enzymu serapeptazy, który jest elementem dbałości o serce, płuca oraz układ odpornościowy.

Serapeptaza ma pozytywny wpływ na stawy, mięśnie, proces gojenia. Wspomaga regenerację i bywa stosowana jako odżywka dla sportowców. Wspomaga rozkład produktów przemian metabolicznych spowodowanych stresem czy urazami (wylewy podskórne, krwiaki, siniaki, itp.) wspomaga ich usuwanie z organizmu.

 

Składniki: Serrazimes®-I enzym proteaza 100000 U 166,70 mg, otręby ryżowe, subst. przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna; HPMC roślinna otoczka kapsułki.

Zawartość składników: w 1 kapsułce: 100000 U Serrazimes®-I enzym proteaza.

Zawartość:
60 kapsułek/26 g.
Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie, między posiłkami, na czczo, popić.

Nie przekraczać porcji zal. do spożycia w ciągu dnia. fin Seraflecaps nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci, osób z zaburzeniami krzepnięcia krwi, chorych na hemofilię, w trakcie ciąży, karmienia piersią, dializ, antybiotykoterapii, przed operacją. fin Seraflecaps powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temp. pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor:
FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila, Finlandia.

Opinie: