fin Uri-inkotabs

Pierwiastki i Minerały|Witaminy|Pozostałe suplementy

  • fin uri-inko tabs
    fin uri-inko tabs
Cena z VAT:204.00
Dostępność: TAK
masz pytania?


fin Uri-inkotabs
to suplement diety zawierający ekstrakt z pestek dyni EFLA® 940 oraz owoców palmy sabałowej.

Ekstrakty w uri inkotabs są źródłem kwasów tłuszczowych oraz fitosteroli, które mają pozytywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie prostaty i dróg moczowych. Z jego pomocy skorzystają kobiety z nietrzymaniem moczu lub zbyt aktywnym pęcherzem moczowym. Zalecany jest mężczyznom, którzy mają problem z powiększoną prostatą.

Palma sabałowa
wspomaga prawidłowe funkcjonowanie prostaty, działanie układu moczowo-płciowego, w korzystny sposób wpływa na wzrost włosów.

Ekstrakt z pestek dyni wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych, jest elementem dbałości o prostatę. Pestki dyni były tradycyjnie stosowane w problemach z oddawaniem moczu spowodowanych rozrostem prostaty, w celu regulacji nadmiernie aktywnego pęcherza moczowego lub problemów z nietrzymaniem moczu.

Dynie stosowane do pozyskania opatentowanego ekstraktu EFLA® 940 są uprawiane w Europie. Działanie EFLA® 940 jest przedmiotem badań, które wskazują że pomaga rozluźnić mięśnie pęcherza moczowego (wypróż-nienie jest łatwiejsze), wzmacnia ściany pęcherza moczowego, dno miednicy i mięśnie zwieracza. W badaniach na starszych mężczyznach z pollakisurią (ciągłe parcie na mocz) wykazano aż o 40% zmniejszenie konieczności nocnego oddawania moczu.

Składniki: substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA®940 (Cucurbita pepo L.), ekstrakt z owoców palmy sabałowej (Serenoa repens).

Zawartość składników: 2 tabletkach: ekstrakt z pestek dyni EFLA® 500 mg, ekstrakt z palmy sabałowej 320 mg.

Zawartość: 60 tabletek / 60 g.

Sposób użycia: 2 tabletki dziennie, 1 tabletka rano, 1 tabletka wieczorem z posiłkiem, popić.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Uri inkotabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat, kobiet w ciąży, matek karmiących piersią, osób stosujących leki przeciwzakrzepowe lub hormonalne, z niewydolnością wątroby lub nerek. Uri-inkotabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cie-szyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: