fin Seraflecaps

Pozostałe suplementy

  • fin Seraflecaps
    fin Seraflecaps
Cena z VAT:179.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

fin Seraflecaps


Serrazimes®-I to suplement diety zawierający enzym proteolityczny uzyskany z grzybów (mikroorganizmów) Aspergillus oryzae i Aspergillus melleus. Suplement jest bezpieczną formą enzymu serapeptazy, wspierający serce, płuca i układ odpornościowy.
Serapeptaza korzystnie wpływa na stawy, mięśnie, proces gojenia. Wspomaga regenerację, poprawia wydolność dlatego chętnie stosowana jest odżywka przez sportowców. Bierze udział w rozkładzie produktów przemian metabolicznych wywołanych stresem oraz urazami (wylewy podskórne, krwiaki, siniaki, itp.) wspomaga ich usuwanie z organizmu.
Skład: w jednej kapsułce: 100000 U Serrazimes®-I enzym proteaza, kapsułka HPMC (roślinna otoczka kapsułki z celulozy)
Zawartość: 60 kapsułek
Stosowanie: 1 kapsułka dziennie, między posiłkami, na czczo, popić. Niewskazany dla dzieci, osób z zaburzeniami krzepnięcia krwi, chorych na hemofilię, w trakcie ciąży, karmienia piersią, dializ, antybiotykoterapii, przed operacją.
Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.


Wyłączny dystrybutor:     FINCLUB POLAND Sp. z o.o
Producent:     Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: