fin Cardumitabs

Pozostałe suplementy|FIN club

  • fin Cardumitabs
    fin Cardumitabs
Cena z VAT:78.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

fin Cardumitabs

 

fin Cardumitabs to suplement diety zawierający wyciąg z ostu ostropestu plamistego, którego głównym składnikiem jest sylimaryna. Postać w formie tabletek ułatwia szybkie zażycie.

Ostropest plamisty (Silybum marianum) wspiera pracę wątrobę, wykazuje zdolności detoksykacyjne, chroni komórki wątrobowe przed szkodliwym wpływem środowiska. Wspomaga prawidłowy poziom cukru we krwi. Idealny antyoksydant, wspomaga prawidłową pracę serca. Wspiera trawienie po przez wydzielanie soków trawiennych. Pożytecznie wpływa w naturalnej odporności organizmu. Ekstrakt z ostropestu plamistego jest odpowiedni w przypadku nadmiernego przeciążenia układu trawiennego, zalecany jest po antybiotykoterapii (oczyszcza jelita). Polecany jest również przy nadmiernym obciążeniu wątroby (np. nadmierne spożycie alkoholu, zatrucia, diety lub przejedzenie).

Skład:
ostropest plamisty (Silybum marianum) 200 mg
W 1 tabletce: ostropest plamisty 200 mg, który zawiera 160 mg sylimaryny, w tym 48 mg sylibiny
Ilość w opakowaniu: 60 tabletek/33 g
Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano, po posiłku, popić.
Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.
Wyłączny dystrybutor:     FINCLUB POLAND Sp. z o.o.,
Producent:     Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: