fin Mycelcaps AHCC - 4 opakowania

Pozostałe suplementy|FIN club

Cena z VAT:1020.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

fin Mycelcaps - AHCC - 4 opakowania

suplement diety

 

Kapsułki fin Mycelcaps zawierają opatentowany związek AHCC (Active Hemicellulosed Compound) – (Aktywny związek hemicelulozowy) pozyskany z mycelium grzybów Shiitake. Japoński grzyb Shiitake (Lentinius edodes, twardziak japoński ) okrzyknięty został w Japonii „perłą pomiędzy grzybami.” Zawiera składniki odżywcze, które w pozytywny sposób wpływają na ludzki organizm. Głównym składnikiem AHCC są polisacharydy, które pomagają wzmacniać działanie systemu odpornościowego. Związek AHCC jest badany przez szereg naukowców, zwłaszcza w Japonii (na 30 uniwersytetach). Ich wynikiem jest ponad 200 prac naukowych na tenat tego związku.
Na pytanie pacjentki lekarz onkolog radzi używac składnik AHCC i w czasie chemioterapii.

Opakowanie zawiera: 80 kapsułek

Sposób użycia: 1 kapsułka 2 razy dziennie przed posiłkiem

Jedna kapsułka zawiera: 200,25 mg ekstraktu z mycelium grzybów Shiitake odpowiada 160 mg aktywnego związku AHCC® – Active Hexose Correlated Compound – (Aktywny związek hemicelulozowy) Ekstrakt AHCC jest pozyskiwany z zarodników grzyba shitake

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Mycelcaps nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Mycelcaps powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: ekstrakt AHCC

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: