fin Vitakrilcaps NEW

Oleje i Lecytyna|Pierwiastki i Minerały|Pozostałe|FIN club

  • fin Vitakrilcaps NEW
    fin Vitakrilcaps NEW
Cena z VAT:199.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

 

fin Vitakrilcaps NEW

suplement diety

 

Nowy produkt z firmy FinClub fin Vitakrilcaps NEW posiada w swoim składzie olej z kryla w jeszcze bardziej zaawansowanej formule tzw. „SuperbaBoost™”.
Obecność nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 wywiera pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca, naczyń krwionośnych, mózgu oraz wątroby. Wspomaga prawidłowy poziom cholesterolu, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.


OLEJ Z KRYLA

• Stanowi źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 (DHA i EPA) wiązane do fosfolipidów – opierając się na badaniach wchłaniają się aż o 50% lepiej niż kwasy omega-3 pochodzące z oleju z ryb! Suplement nie ma zapachu ryb i nie powoduje zgagi.
• Olej z kryla jest bogaty w astaxantyny, należących do głównych karotenoidów zwierząt morskich. Astaksantyna wspiera ochronę przed promieniowaniem słonecznym, stymuluje odpowiedź odpornościową organizmu. Najważniejszą zaletą jest jednak silne działanie antyoksydacyjne - chroni przed wolnymi rodnikami.
• Posiada dużą ilość fosfolipidów, wspomagających funkcjonowanie wątroby, a także uczestniczących w trawieniu tłuszczów. Niedobory mogą powodować, zmęczenie, pogorszenie koncentracji.
• Olej z kryla to także źródło choliny (witamina B8), która bywa oznaczana jako „witamina mózgu“. Ma wpływ znaczący wpływ na pamięć i działanie układu nerwowego.

Skład: w 1 kapsułce: SuperbaBoostTM olej z kryla (Euphausia superba) 590 mg, żelatyna wołowa, substancje utrzymujące wilgotność: glicerol, sorbitol; woda oczyszczona, aromat: etylowanilina
Zawartość składników w 2 kapsułkach: olej z kryla 1180 mg zawiera: 660 mg fosfolipidów i 318 mg kw. tłuszczowych omega-3, tj. EPA 177 mg, DHA 82,5 mg; cholina 82,5 mg, astaksantyna 100 μg

Zawartość w opakowaniu: 60 kapsułek / 50 g

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie, rano z posiłkiem.


Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Fin Vitakrilcaps nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Fin Vitakrilcaps powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: