fin Uricaps probi

Pierwiastki i Minerały|Witaminy|Pozostałe suplementy|FIN club

  • fin Uricaps probi
    fin Uricaps probi
Cena z VAT:199.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

 

fin Uricaps probi
suplement dietyFin Uricaps probi
to suplement diety zawierający wyciąg z żurawiny (jest to opatentowany składnik CranMax®) i inuliny uzyskanej z korzenia cykorii. Suplement został dodatkowo wzbogacony o probiotyki – dzienna porcja zawiera aż dwa miliardy dobroczynnych bakterii.
Żurawina - wspiera naturalną odporność organizmu, wpływa na prawidłowy stan kości i stawów, wywiera pozytywny wpływ na metabolizm białek, glukozy i tłuszczów we krwi, ze względu na jej właściwości warto ją stosować w zespole przedmiesiączkowym i okresie menopauzy.
Cykoria – wspiera prawidłowe funkcjonowanie pracy jelit, wątroby, układu moczowego. Jest korzystna dla prawidłowego stanu kości i stawów, wspiera pracę serca i naczyń krwionośnych. Przyczynia się utrzymania normalnego poziom glukozy we krwi.
Inulina – jest rodzajem rozpuszczalnego błonnika, wywiera pozytywny wpływ na bakterie jelitowe, dba o układ trawienny i florę jelitową.
Lactobacillus i Bifidobacterium - bakterie kwasu mlekowego, w pozytywny sposób wpływają na równowagę flory jelitowej.

Skład: naturalny koncentrat z żurawiny wielkoowocowej - proszek CranMax® (Vaccinium macrocarpon) 250 mg, inulina 179,80 mg, stearynian magnezu (subst. przeciwzbrylająca), HPMC (roślinna otoczka kaps. z celulozy), Bifidobacterium longum BG3, Lactobacillus acidophilus LH5, Lactobacillus casei LC1. W chwili produkcji suplement diety zawiera co najmniej 1 miliardę probiotyków.
Zawartość składników w 2 kapsułkach: skoncentrowany proszek żurawinowy 500 mg; inulina 360 mg; całkowita liczba bakterii to 2 miliardy JTK a każdego szczepu jest 666 milionów JTK.
Zawartość w opakowaniu: 60 kapsułek/33g
Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie, rano i w południe, popić wodą, przed posiłkiem


Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Fin Uricaps probi nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Fin Uricaps probi powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: