fin Zinkotabs 120 tabl.

Pierwiastki i Minerały|FIN club

  • fin Zinkotabs 120 tabl.
    fin Zinkotabs 120 tabl.
Cena z VAT:55.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

 

fin Zinkotabs

suplement diety


fin Zinkotabs zawiera cynk i witaminę C. Suplement jest posłodzony jest glukozą oraz fruktozą. Cynk jest bardzo istotnym minerałem dla organizmu człowieka. Wspomaga utrzymanie prawidłowej płodności oraz prawidłowych funkcji rozrodczych, a także w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej. Zinkotabs przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu witaminy A. Pomaga zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę. Wspomaga utrzymanie prawidłowego widzenia oraz prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Cynk z witaminą C przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego oraz ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym. Bierze udział w procesie podziału komórek. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz kwasów tłuszczowych. Zinkotabs uczestniczy w prawidłowej syntezie DNA i białka, w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów. Suplement wspomaga utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych i w utrzymaniu zdrowych kości.

Opakowanie: 120 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie

Skład: 335,5 mg glukozy, 75 mg witaminy C, 15 mg cynku. Zawartość składników w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): wit. C 75 mg (94%), cynk 15 mg (150%).

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: cynk, proszek z aceroli, witamina C

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

 

Polecamy także:

fin Zinkotabs 300 tabl.
BRAK
   
 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: